Kościół Wszystkich Świętych

Parafia Rzymskokatolicka Wszystkich Świętych – Brody

Kościół Wszystkich Świętych w miejscowości Brody

Parafia Rzymskokatolicka Wszystkich Świętych

Lubuskie
Kościół Wszystkich Świętych – Brody Powiększ

Informacje na temat Kościół Wszystkich Świętych w miejscowości Brody

Parafia Wszystkich Świętych w Brodach

Kościół pw. Wszystkich Świętych w Brodach jest zabytkowym rzymskokatolickim kościołem parafialnym, który znajduje się w miejscowości Brody, w gminie Brody, w powiecie żarskim, w województwie lubuskim.

Świątynia ta należy do dekanatu Lubsko i mieści się przy ulicy Traugutta.

Dane parafii
Dekanat
Lubsko
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Wszystkich Świętych
Nazwa skrócona
Kościół Wszystkich Świętych
Nazwa zwyczajowa
Brody Żarskie
Adres
ul. Traugutta 3, 68-343 Brody
Ulica
ul. Traugutta
Nr posesji
3
Kod pocztowy
68-343
Miejscowość
Brody
Województwo
Lubuskie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół Wszystkich Świętych w Brody należy do Diecezja zielonogórsko-gorzowska, dekanat Lubsko.

Gdzie znajduje się parafia Kościół Wszystkich Świętych?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: ul. Traugutta 3, 68-343 Brody. Kod pocztowy: 68-343, miejscowość: Brody.

W jakim województwie znajduje się Kościół Wszystkich Świętych?

Kościół Wszystkich Świętych w miejscowości Brody znajduje się w województwie Lubuskie. Parafia należy do Diecezja zielonogórsko-gorzowska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół Wszystkich Świętych?

Kod pocztowy Kościół Wszystkich Świętych w miejscowości Brody to 68-343. Pełny adres: ul. Traugutta 3, 68-343 Brody.

Ile kościołów jest w miejscowości Brody?

W miejscowości Brody katalog zawiera łącznie 3 kościołów i parafii katolickich. Zobacz wszystkie kościoły w Brody »

Ile parafii należy do Diecezja zielonogórsko-gorzowska?

Diecezja zielonogórsko-gorzowska skupia łącznie 270 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół Wszystkich Świętych w Brody jest jedną z nich.

Jakie inne kościoły i parafie znajdują się w miejscowości Brody?

Inne kościoły w Diecezji zielonogórsko-gorzowskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.