Kościół Wniebowzięcia NMP

Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – Orońsko

Kościół Wniebowzięcia NMP w miejscowości Orońsko

Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Sanktuarium Maryjne Mazowieckie
Kościół Wniebowzięcia NMP – Orońsko Powiększ

Informacje na temat Kościół Wniebowzięcia NMP w miejscowości Orońsko

Parafia Wniebowzięcia NMP w Orońsku

Parafia rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny znajduje się w miejscowości Orońsko. Jest to jedna z 12 parafii wchodzących w skład dekanatu szydłowieckiego.

Dane parafii
Dekanat
Szydłowiecki
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Nazwa skrócona
Kościół Wniebowzięcia NMP
Nazwa zwyczajowa
Orońsko
Adres
ul. Brandta 36, 26-505 Orońsko
Ulica
ul. Brandta
Nr posesji
36
Kod pocztowy
26-505
Miejscowość
Orońsko
Województwo
Mazowieckie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół Wniebowzięcia NMP w Orońsko należy do Diecezja radomska, dekanat Szydłowiecki.

Gdzie znajduje się parafia Kościół Wniebowzięcia NMP?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: ul. Brandta 36, 26-505 Orońsko. Kod pocztowy: 26-505, miejscowość: Orońsko.

W jakim województwie znajduje się Kościół Wniebowzięcia NMP?

Kościół Wniebowzięcia NMP w miejscowości Orońsko znajduje się w województwie Mazowieckie. Parafia należy do Diecezja radomska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół Wniebowzięcia NMP?

Kod pocztowy Kościół Wniebowzięcia NMP w miejscowości Orońsko to 26-505. Pełny adres: ul. Brandta 36, 26-505 Orońsko.

Ile parafii należy do Diecezja radomska?

Diecezja radomska skupia łącznie 301 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół Wniebowzięcia NMP w Orońsko jest jedną z nich.

Inne kościoły w Diecezji radomskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.