Kościół Trójcy Świętej

Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Świętej – Gubin

Kościół Trójcy Świętej w miejscowości Gubin

Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Świętej

Lubuskie
Kościół Trójcy Świętej – Gubin Powiększ

Informacje na temat Kościół Trójcy Świętej w miejscowości Gubin

Parafia Trójcy Świętej w Gubinie

Parafia Trójcy Świętej w Gubinie jest rzymskokatolicką parafią, która należy do dekanatu Gubin, diecezji zielonogórsko-gorzowskiej oraz metropolii szczecińsko-kamieńskiej. Parafia zlokalizowana jest w Gubinie, w powiecie krośnieńskim, w województwie lubuskim.

Kościół pw. Trójcy Świętej

Kościół pw. Trójcy Świętej pełni funkcję kościoła parafialnego dla wspólnoty wiernych. Znajduje się przy ulicy Królewskiej w Gubinie.

Dane parafii
Dekanat
Gubin
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Świętej
Nazwa skrócona
Kościół Trójcy Świętej
Nazwa zwyczajowa
Gubin - Trojcy Św.
Adres
ul. Królewska 1, 66-620 Gubin
Ulica
ul. Królewska
Nr posesji
1
Kod pocztowy
66-620
Miejscowość
Gubin
Województwo
Lubuskie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół Trójcy Świętej w Gubin należy do Diecezja zielonogórsko-gorzowska, dekanat Gubin.

Gdzie znajduje się parafia Kościół Trójcy Świętej?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: ul. Królewska 1, 66-620 Gubin. Kod pocztowy: 66-620, miejscowość: Gubin.

W jakim województwie znajduje się Kościół Trójcy Świętej?

Kościół Trójcy Świętej w miejscowości Gubin znajduje się w województwie Lubuskie. Parafia należy do Diecezja zielonogórsko-gorzowska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół Trójcy Świętej?

Kod pocztowy Kościół Trójcy Świętej w miejscowości Gubin to 66-620. Pełny adres: ul. Królewska 1, 66-620 Gubin.

Ile kościołów jest w miejscowości Gubin?

W miejscowości Gubin katalog zawiera łącznie 3 kościołów i parafii katolickich. Zobacz wszystkie kościoły w Gubin »

Ile parafii należy do Diecezja zielonogórsko-gorzowska?

Diecezja zielonogórsko-gorzowska skupia łącznie 270 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół Trójcy Świętej w Gubin jest jedną z nich.

Jakie inne kościoły i parafie znajdują się w miejscowości Gubin?

Inne kościoły w Diecezji zielonogórsko-gorzowskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.