Kościół Świętej Rodziny

Parafia Rzymskokatolicka Świętej Rodziny – Zawadzkie

Kościół Świętej Rodziny w miejscowości Zawadzkie

Parafia Rzymskokatolicka Świętej Rodziny

Opolskie

Informacje na temat Kościół Świętej Rodziny w miejscowości Zawadzkie

Parafia Świętej Rodziny w Zawadzkiem

Parafia Świętej Rodziny w Zawadzkiem jest rzymskokatolicką parafią, która należy do dekanatu Zawadzkie w diecezji opolskiej. Parafia ta pełni ważną rolę w życiu religijnym lokalnej społeczności.

Dane parafii
Diecezja
Diecezja opolska
Dekanat
Zawadzkie
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Świętej Rodziny
Nazwa skrócona
Kościół Świętej Rodziny
Adres
ul. Lubliniecka 5, 47-126 Zawadzkie
Ulica
ul. Lubliniecka
Nr posesji
5
Kod pocztowy
47-126
Miejscowość
Zawadzkie
Województwo
Opolskie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół Świętej Rodziny w Zawadzkie należy do Diecezja opolska, dekanat Zawadzkie.

Gdzie znajduje się parafia Kościół Świętej Rodziny?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: ul. Lubliniecka 5, 47-126 Zawadzkie. Kod pocztowy: 47-126, miejscowość: Zawadzkie.

W jakim województwie znajduje się Kościół Świętej Rodziny?

Kościół Świętej Rodziny w miejscowości Zawadzkie znajduje się w województwie Opolskie. Parafia należy do Diecezja opolska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół Świętej Rodziny?

Kod pocztowy Kościół Świętej Rodziny w miejscowości Zawadzkie to 47-126. Pełny adres: ul. Lubliniecka 5, 47-126 Zawadzkie.

Ile kościołów jest w miejscowości Zawadzkie?

W miejscowości Zawadzkie katalog zawiera łącznie 2 kościołów i parafii katolickich. Zobacz wszystkie kościoły w Zawadzkie »

Ile parafii należy do Diecezja opolska?

Diecezja opolska skupia łącznie 396 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół Świętej Rodziny w Zawadzkie jest jedną z nich.

Jakie inne kościoły i parafie znajdują się w miejscowości Zawadzkie?

Inne kościoły w Diecezji opolskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.