Kościół św. Wojciecha

Parafia Rzymskokatolicka Świętego Wojciecha – Tarnawa Górna

Kościół św. Wojciecha w miejscowości Tarnawa Górna

Parafia Rzymskokatolicka Świętego Wojciecha

Podkarpackie
Kościół św. Wojciecha – Tarnawa Górna Powiększ

Informacje na temat Kościół św. Wojciecha w miejscowości Tarnawa Górna

Parafia św. Wojciecha w Tarnawie Górnej

Parafia św. Wojciecha w Tarnawie Górnej jest parafią rzymskokatolicką, która znajduje się w archidiecezji przemyskiej w dekanacie Rzepedź.

Dane parafii
Dekanat
Rzepedź
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Świętego Wojciecha
Nazwa skrócona
Kościół św. Wojciecha
Nazwa zwyczajowa
Tarnawa Górna
Adres
38-540 Tarnawa Górna
Nr posesji
69
Kod pocztowy
38-540
Miejscowość
Tarnawa Górna
Województwo
Podkarpackie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół św. Wojciecha w Tarnawa Górna należy do Archidiecezja przemyska, dekanat Rzepedź.

Gdzie znajduje się parafia Kościół św. Wojciecha?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: Tarnawa Górna 69, 38-540 Tarnawa Górna. Kod pocztowy: 38-540, miejscowość: Tarnawa Górna.

W jakim województwie znajduje się Kościół św. Wojciecha?

Kościół św. Wojciecha w miejscowości Tarnawa Górna znajduje się w województwie Podkarpackie. Parafia należy do Archidiecezja przemyska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół św. Wojciecha?

Kod pocztowy Kościół św. Wojciecha w miejscowości Tarnawa Górna to 38-540.

Ile parafii należy do Archidiecezja przemyska?

Archidiecezja przemyska skupia łącznie 391 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół św. Wojciecha w Tarnawa Górna jest jedną z nich.

Inne kościoły w Archidiecezji przemyskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.