Kościół św. Mikołaja BW

Parafia Rzymskokatolicka Świętego Mikołaja Biskupa i Wyznawcy – Mierzyn

Kościół św. Mikołaja BW w miejscowości Mierzyn

Parafia Rzymskokatolicka Świętego Mikołaja Biskupa i Wyznawcy

Śląskie
Kościół św. Mikołaja BW – Mierzyn Powiększ

Informacje na temat Kościół św. Mikołaja BW w miejscowości Mierzyn

Parafia św. Mikołaja BW w Mierzynie

Parafia św. Mikołaja w Mierzynie jest parafią rzymskokatolicką, która znajduje się w archidiecezji częstochowskiej. Należy do dekanatu Rozprza.

Dane parafii
Dekanat
Rozprzański
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Świętego Mikołaja Biskupa i Wyznawcy
Nazwa skrócona
Kościół św. Mikołaja BW
Adres
97-340 Mierzyn
Nr posesji
13
Kod pocztowy
97-340
Miejscowość
Mierzyn
Województwo
Śląskie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół św. Mikołaja BW w Mierzyn należy do Archidiecezja częstochowska, dekanat Rozprzański.

Gdzie znajduje się parafia Kościół św. Mikołaja BW?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: Mierzyn 13, 97-340 Mierzyn. Kod pocztowy: 97-340, miejscowość: Mierzyn.

W jakim województwie znajduje się Kościół św. Mikołaja BW?

Kościół św. Mikołaja BW w miejscowości Mierzyn znajduje się w województwie Śląskie. Parafia należy do Archidiecezja częstochowska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół św. Mikołaja BW?

Kod pocztowy Kościół św. Mikołaja BW w miejscowości Mierzyn to 97-340.

Ile kościołów jest w miejscowości Mierzyn?

W miejscowości Mierzyn katalog zawiera łącznie 3 kościołów i parafii katolickich. Zobacz wszystkie kościoły w Mierzyn »

Ile parafii należy do Archidiecezja częstochowska?

Archidiecezja częstochowska skupia łącznie 312 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół św. Mikołaja BW w Mierzyn jest jedną z nich.

Jakie inne kościoły i parafie znajdują się w miejscowości Mierzyn?

W miejscowości Mierzyn znajdziesz m.in.: Parafia MB Bolesnej, Parafia Trójcy Świętej. Zobacz pełną listę »

Najbliższe kościoły

Inne kościoły w Archidiecezji częstochowskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.