Kościół św. Marii Magdaleny

Parafia Rzymskokatolicka Świętej Marii Magdaleny – Dziewiętlice

Kościół św. Marii Magdaleny w miejscowości Dziewiętlice

Parafia Rzymskokatolicka Świętej Marii Magdaleny

Sanktuarium Maryjne Opolskie
Kościół św. Marii Magdaleny – Dziewiętlice Powiększ

Informacje na temat Kościół św. Marii Magdaleny w miejscowości Dziewiętlice

Parafia św. Marii Magdaleny w Dziewiętlicach

Parafia Świętej Marii Magdaleny w Dziewiętlicach jest parafią rzymskokatolicką, która znajduje się w diecezji opolskiej, w dekanacie Paczków. Parafia ta pełni ważną rolę w życiu religijnym lokalnej społeczności.

Proboszcz

Parafię obsługuje proboszcz parafii św. Jadwigi w Trzeboszowicach. Informacje na temat konkretnego imienia proboszcza nie są dostępne.

Dane parafii
Diecezja
Diecezja opolska
Dekanat
Paczków
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Świętej Marii Magdaleny
Nazwa skrócona
Kościół św. Marii Magdaleny
Adres
48-370 Dziewiętlice
Nr posesji
80
Kod pocztowy
48-370
Miejscowość
Dziewiętlice
Województwo
Opolskie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół św. Marii Magdaleny w Dziewiętlice należy do Diecezja opolska, dekanat Paczków.

Gdzie znajduje się parafia Kościół św. Marii Magdaleny?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: Dziewiętlice 80, 48-370 Dziewiętlice. Kod pocztowy: 48-370, miejscowość: Dziewiętlice.

W jakim województwie znajduje się Kościół św. Marii Magdaleny?

Kościół św. Marii Magdaleny w miejscowości Dziewiętlice znajduje się w województwie Opolskie. Parafia należy do Diecezja opolska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół św. Marii Magdaleny?

Kod pocztowy Kościół św. Marii Magdaleny w miejscowości Dziewiętlice to 48-370.

Ile parafii należy do Diecezja opolska?

Diecezja opolska skupia łącznie 396 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół św. Marii Magdaleny w Dziewiętlice jest jedną z nich.

Inne kościoły w Diecezji opolskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.