Kościół św. Jadwigi Królowej

Parafia Rzymskokatolicka Świętej Jadwigi Królowej – Radzice

Kościół św. Jadwigi Królowej w miejscowości Radzice

Parafia Rzymskokatolicka Świętej Jadwigi Królowej

Mazowieckie

Informacje na temat Kościół św. Jadwigi Królowej w miejscowości Radzice

Parafia św. Jadwigi Królowej w Radzicach

Parafia św. Jadwigi Królowej i św. Brata Alberta w Radzicach jest jedną z 11 parafii dekanatu drzewickiego diecezji radomskiej.

Dane parafii
Dekanat
Drzewicki
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Świętej Jadwigi Królowej
Nazwa skrócona
Kościół św. Jadwigi Królowej
Nazwa zwyczajowa
Radzice
Adres
Radzice 86a, 26-340 Radzice
Ulica
Radzice
Nr posesji
86a
Kod pocztowy
26-340
Miejscowość
Radzice
Województwo
Mazowieckie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół św. Jadwigi Królowej w Radzice należy do Diecezja radomska, dekanat Drzewicki.

Gdzie znajduje się parafia Kościół św. Jadwigi Królowej?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: Radzice 86a, 26-340 Radzice. Kod pocztowy: 26-340, miejscowość: Radzice.

W jakim województwie znajduje się Kościół św. Jadwigi Królowej?

Kościół św. Jadwigi Królowej w miejscowości Radzice znajduje się w województwie Mazowieckie. Parafia należy do Diecezja radomska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół św. Jadwigi Królowej?

Kod pocztowy Kościół św. Jadwigi Królowej w miejscowości Radzice to 26-340. Pełny adres: Radzice 86a, 26-340 Radzice.

Ile parafii należy do Diecezja radomska?

Diecezja radomska skupia łącznie 301 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół św. Jadwigi Królowej w Radzice jest jedną z nich.

Jakie inne kościoły i parafie znajdują się w miejscowości Radzice?

W miejscowości Radzice znajdziesz m.in.: Parafia św. Trójcy. Zobacz pełną listę »

Najbliższe kościoły

Inne kościoły w Diecezji radomskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.