Kościół św. Augustyna

Parafia Rzymskokatolicka Świętego Augustyna – Kostów

Kościół św. Augustyna w miejscowości Kostów

Parafia Rzymskokatolicka Świętego Augustyna

Wielkopolskie
Kościół św. Augustyna – Kostów Powiększ

Informacje na temat Kościół św. Augustyna w miejscowości Kostów

Parafia św. Augustyna

Parafia św. Augustyna jest rzymskokatolicką parafią zlokalizowaną we wsi Kostów, w gminie Byczyna. Należy do dekanatu Trzcinica w diecezji kaliskiej.

Dane parafii
Diecezja
Diecezja kaliska
Dekanat
Trzcinicki
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Świętego Augustyna
Nazwa skrócona
Kościół św. Augustyna
Nazwa zwyczajowa
Kostów
Adres
ul. Bohaterów Powstań Śląskich 8, 46-220 Kostów
Ulica
ul. Bohaterów Powstań Śląskich
Nr posesji
8
Kod pocztowy
46-220
Miejscowość
Kostów
Województwo
Wielkopolskie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół św. Augustyna w Kostów należy do Diecezja kaliska, dekanat Trzcinicki.

Gdzie znajduje się parafia Kościół św. Augustyna?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: ul. Bohaterów Powstań Śląskich 8, 46-220 Kostów. Kod pocztowy: 46-220, miejscowość: Kostów.

W jakim województwie znajduje się Kościół św. Augustyna?

Kościół św. Augustyna w miejscowości Kostów znajduje się w województwie Wielkopolskie. Parafia należy do Diecezja kaliska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół św. Augustyna?

Kod pocztowy Kościół św. Augustyna w miejscowości Kostów to 46-220. Pełny adres: ul. Bohaterów Powstań Śląskich 8, 46-220 Kostów.

Ile parafii należy do Diecezja kaliska?

Diecezja kaliska skupia łącznie 283 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół św. Augustyna w Kostów jest jedną z nich.

Jakie inne kościoły i parafie znajdują się w miejscowości Kostów?

W miejscowości Kostów znajdziesz m.in.: Parafia NMP Wspomożenia Wiernych. Zobacz pełną listę »

Inne kościoły w Diecezji kaliskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.