Kościół św. Augustyna

Parafia Rzymskokatolicka Świętego Augustyna – Bratoszewice

Kościół św. Augustyna w miejscowości Bratoszewice

Parafia Rzymskokatolicka Świętego Augustyna

Łódzkie
Kościół św. Augustyna – Bratoszewice Powiększ

Informacje na temat Kościół św. Augustyna w miejscowości Bratoszewice

Parafia św. Augustyna w Bratoszewicach

Parafia św. Augustyna to rzymskokatolicki kościół parafialny, który znajduje się w miejscowości Bratoszewice. Należy do dekanatu strykowskiego archidiecezji łódzkiej.

Dane parafii
Dekanat
Strykowski
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Świętego Augustyna
Nazwa skrócona
Kościół św. Augustyna
Adres
pl. Staszica 4, 95-011 Bratoszewice
Ulica
pl. Staszica
Nr posesji
4
Kod pocztowy
95-011
Miejscowość
Bratoszewice
Województwo
Łódzkie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół św. Augustyna w Bratoszewice należy do Archidiecezja łódzka, dekanat Strykowski.

Gdzie znajduje się parafia Kościół św. Augustyna?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: pl. Staszica 4, 95-011 Bratoszewice. Kod pocztowy: 95-011, miejscowość: Bratoszewice.

W jakim województwie znajduje się Kościół św. Augustyna?

Kościół św. Augustyna w miejscowości Bratoszewice znajduje się w województwie Łódzkie. Parafia należy do Archidiecezja łódzka.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół św. Augustyna?

Kod pocztowy Kościół św. Augustyna w miejscowości Bratoszewice to 95-011. Pełny adres: pl. Staszica 4, 95-011 Bratoszewice.

Ile parafii należy do Archidiecezja łódzka?

Archidiecezja łódzka skupia łącznie 219 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół św. Augustyna w Bratoszewice jest jedną z nich.

Najbliższe kościoły

Inne kościoły w Archidiecezji łódzkiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.