Kościół św. Ap. Piotra i Pawła

Parafia Rzymskokatolicka Świętych Apostołów Piotra i Pawła – Sierosław

Kościół św. Ap. Piotra i Pawła w miejscowości Sierosław

Parafia Rzymskokatolicka Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Pomorskie
Kościół św. Ap. Piotra i Pawła – Sierosław Powiększ

Informacje na temat Kościół św. Ap. Piotra i Pawła w miejscowości Sierosław

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła w Sierosławiu

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła w Sierosławiu jest rzymskokatolicką parafią, która należy do dekanatu Jeżewo. Parafia została erygowana 17 grudnia 1978 roku.

Dane parafii
Dekanat
Jeżewski
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Nazwa skrócona
Kościół św. Ap. Piotra i Pawła
Nazwa zwyczajowa
Sierosław
Adres
86-140 Sierosław
Nr posesji
71a
Kod pocztowy
86-140
Miejscowość
Sierosław
Województwo
Pomorskie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół św. Ap. Piotra i Pawła w Sierosław należy do Diecezja pelplińska, dekanat Jeżewski.

Gdzie znajduje się parafia Kościół św. Ap. Piotra i Pawła?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: Sierosław 71a, 86-140 Sierosław. Kod pocztowy: 86-140, miejscowość: Sierosław.

W jakim województwie znajduje się Kościół św. Ap. Piotra i Pawła?

Kościół św. Ap. Piotra i Pawła w miejscowości Sierosław znajduje się w województwie Pomorskie. Parafia należy do Diecezja pelplińska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół św. Ap. Piotra i Pawła?

Kod pocztowy Kościół św. Ap. Piotra i Pawła w miejscowości Sierosław to 86-140.

Ile parafii należy do Diecezja pelplińska?

Diecezja pelplińska skupia łącznie 292 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół św. Ap. Piotra i Pawła w Sierosław jest jedną z nich.

Jakie inne kościoły i parafie znajdują się w miejscowości Sierosław?

W miejscowości Sierosław znajdziesz m.in.: Parafia MB Częstochowskiej. Zobacz pełną listę »

Najbliższe kościoły

Inne kościoły w Diecezji pelplińskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.