Kościół św. Ap. Piotra i Pawła

Parafia Rzymskokatolicka Świętych Apostołów Piotra i Pawła – Psary

Kościół św. Ap. Piotra i Pawła w miejscowości Psary

Parafia Rzymskokatolicka Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Śląskie
Kościół św. Ap. Piotra i Pawła – Psary Powiększ

Informacje na temat Kościół św. Ap. Piotra i Pawła w miejscowości Psary

Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Psarach

Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Psarach jest parafią rzymskokatolicką, która znajduje się w diecezji kieleckiej, w dekanacie koniecpolskim.

Dane parafii
Dekanat
św. Jana Pawła II w Będzinie
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Nazwa skrócona
Kościół św. Ap. Piotra i Pawła
Adres
ul. Zwycięstwa 40, 42-512 Psary
Ulica
ul. Zwycięstwa
Nr posesji
40
Kod pocztowy
42-512
Miejscowość
Psary
Województwo
Śląskie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół św. Ap. Piotra i Pawła w Psary należy do Diecezja sosnowiecka, dekanat św. Jana Pawła II w Będzinie.

Gdzie znajduje się parafia Kościół św. Ap. Piotra i Pawła?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: ul. Zwycięstwa 40, 42-512 Psary. Kod pocztowy: 42-512, miejscowość: Psary.

W jakim województwie znajduje się Kościół św. Ap. Piotra i Pawła?

Kościół św. Ap. Piotra i Pawła w miejscowości Psary znajduje się w województwie Śląskie. Parafia należy do Diecezja sosnowiecka.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół św. Ap. Piotra i Pawła?

Kod pocztowy Kościół św. Ap. Piotra i Pawła w miejscowości Psary to 42-512. Pełny adres: ul. Zwycięstwa 40, 42-512 Psary.

Ile kościołów jest w miejscowości Psary?

W miejscowości Psary katalog zawiera łącznie 4 kościołów i parafii katolickich. Zobacz wszystkie kościoły w Psary »

Ile parafii należy do Diecezja sosnowiecka?

Diecezja sosnowiecka skupia łącznie 162 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół św. Ap. Piotra i Pawła w Psary jest jedną z nich.

Jakie inne kościoły i parafie znajdują się w miejscowości Psary?

Inne kościoły w Diecezji sosnowieckiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.