Kościół św. Anny

Parafia Rzymskokatolicka Świętej Anny – Radziłów

Kościół św. Anny w miejscowości Radziłów

Parafia Rzymskokatolicka Świętej Anny

Podlaskie
Kościół św. Anny – Radziłów Powiększ

Informacje na temat Kościół św. Anny w miejscowości Radziłów

Parafia św. Anny w Radziłowie

Parafia pw. Świętej Anny w Radziłowie jest rzymskokatolicką parafią, która należy do dekanatu Szczuczyn. Wchodzi w skład diecezji łomżyńskiej oraz metropolii białostockiej.

Dane parafii
Dekanat
Szczuczyn
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Świętej Anny
Nazwa skrócona
Kościół św. Anny
Nazwa zwyczajowa
Radziłów
Adres
Kościelna 5, 19-213 Radziłów
Ulica
Kościelna
Nr posesji
5
Kod pocztowy
19-213
Miejscowość
Radziłów
Województwo
Podlaskie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół św. Anny w Radziłów należy do Diecezja łomżyńska, dekanat Szczuczyn.

Gdzie znajduje się parafia Kościół św. Anny?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: Kościelna 5, 19-213 Radziłów. Kod pocztowy: 19-213, miejscowość: Radziłów.

W jakim województwie znajduje się Kościół św. Anny?

Kościół św. Anny w miejscowości Radziłów znajduje się w województwie Podlaskie. Parafia należy do Diecezja łomżyńska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół św. Anny?

Kod pocztowy Kościół św. Anny w miejscowości Radziłów to 19-213. Pełny adres: Kościelna 5, 19-213 Radziłów.

Ile parafii należy do Diecezja łomżyńska?

Diecezja łomżyńska skupia łącznie 182 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół św. Anny w Radziłów jest jedną z nich.

Najbliższe kościoły

Inne kościoły w Diecezji łomżyńskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.