Kościół Niepokalanego Serca NMP

Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny – Strupina

Kościół Niepokalanego Serca NMP w miejscowości Strupina

Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Sanktuarium Maryjne Dolnośląskie
Kościół Niepokalanego Serca NMP – Strupina Powiększ

Informacje na temat Kościół Niepokalanego Serca NMP w miejscowości Strupina

Parafia Niepokalanego Serca NMP

Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny jest parafią rzymskokatolicką, która znajduje się w miejscowości Strupina. Należy do dekanatu Prusice oraz archidiecezji wrocławskiej.

Dane parafii
Dekanat
Prusice
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Nazwa skrócona
Kościół Niepokalanego Serca NMP
Adres
rynek Rynek 7, 55-110 Strupina
Ulica
rynek Rynek
Nr posesji
7
Kod pocztowy
55-110
Miejscowość
Strupina
Województwo
Dolnośląskie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół Niepokalanego Serca NMP w Strupina należy do Archidiecezja wrocławska, dekanat Prusice.

Gdzie znajduje się parafia Kościół Niepokalanego Serca NMP?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: rynek Rynek 7, 55-110 Strupina. Kod pocztowy: 55-110, miejscowość: Strupina.

W jakim województwie znajduje się Kościół Niepokalanego Serca NMP?

Kościół Niepokalanego Serca NMP w miejscowości Strupina znajduje się w województwie Dolnośląskie. Parafia należy do Archidiecezja wrocławska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół Niepokalanego Serca NMP?

Kod pocztowy Kościół Niepokalanego Serca NMP w miejscowości Strupina to 55-110. Pełny adres: rynek Rynek 7, 55-110 Strupina.

Ile parafii należy do Archidiecezja wrocławska?

Archidiecezja wrocławska skupia łącznie 297 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół Niepokalanego Serca NMP w Strupina jest jedną z nich.

Najbliższe kościoły

Inne kościoły w Archidiecezji wrocławskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.