Kościół Niepokalanego Serca NMP

Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny – Łaziska

Kościół Niepokalanego Serca NMP w miejscowości Łaziska

Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Sanktuarium Maryjne Lubelskie
Kościół Niepokalanego Serca NMP – Łaziska Powiększ

Informacje na temat Kościół Niepokalanego Serca NMP w miejscowości Łaziska

Parafia Niepokalanego Serca NMP

Parafia Niepokalanego Serca NMP jest rzymskokatolicką parafią zlokalizowaną w Łaziskach Górnych, w dzielnicy Łaziska Dolne. Parafia ta należy do archidiecezji katowickiej oraz dekanatu Łaziska.

Historia

Parafia została ustanowiona 6 marca 1981 roku.

Dane parafii
Dekanat
Sitaniec
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Nazwa skrócona
Kościół Niepokalanego Serca NMP
Nazwa zwyczajowa
Łaziska
Adres
22-420 Łaziska
Nr posesji
43
Kod pocztowy
22-420
Miejscowość
Łaziska
Województwo
Lubelskie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół Niepokalanego Serca NMP w Łaziska należy do Diecezja zamojsko-lubaczowska, dekanat Sitaniec.

Gdzie znajduje się parafia Kościół Niepokalanego Serca NMP?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: Łaziska 43, 22-420 Łaziska. Kod pocztowy: 22-420, miejscowość: Łaziska.

W jakim województwie znajduje się Kościół Niepokalanego Serca NMP?

Kościół Niepokalanego Serca NMP w miejscowości Łaziska znajduje się w województwie Lubelskie. Parafia należy do Diecezja zamojsko-lubaczowska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół Niepokalanego Serca NMP?

Kod pocztowy Kościół Niepokalanego Serca NMP w miejscowości Łaziska to 22-420.

Ile kościołów jest w miejscowości Łaziska?

W miejscowości Łaziska katalog zawiera łącznie 2 kościołów i parafii katolickich. Zobacz wszystkie kościoły w Łaziska »

Ile parafii należy do Diecezja zamojsko-lubaczowska?

Diecezja zamojsko-lubaczowska skupia łącznie 187 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół Niepokalanego Serca NMP w Łaziska jest jedną z nich.

Jakie inne kościoły i parafie znajdują się w miejscowości Łaziska?

Najbliższe kościoły

Inne kościoły w Diecezji zamojsko-lubaczowskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.