Kościół Narodzenia NMP

Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Sokółka

Kościół Narodzenia NMP w miejscowości Sokółka

Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Sanktuarium Maryjne Podlaskie
Kościół Narodzenia NMP – Sokółka Powiększ

Informacje na temat Kościół Narodzenia NMP w miejscowości Sokółka

Parafia Narodzenia NMP w Sokółce

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sokółce jest rzymskokatolicką parafią, która należy do dekanatu Sokółka, archidiecezji białostockiej oraz metropolii białostockiej. Parafia ta pełni również rolę siedziby dekanatu Sokółka.

Dane parafii
Dekanat
Sokółka
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Nazwa skrócona
Kościół Narodzenia NMP
Nazwa historyczna
Kundzin - parafia Narodzenia NMP
Adres
16-100 Sokółka
Nr posesji
2
Kod pocztowy
16-100
Miejscowość
Sokółka
Województwo
Podlaskie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół Narodzenia NMP w Sokółka należy do Archidiecezja białostocka, dekanat Sokółka.

Gdzie znajduje się parafia Kościół Narodzenia NMP?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: Sokółka 2, 16-100 Sokółka. Kod pocztowy: 16-100, miejscowość: Sokółka.

W jakim województwie znajduje się Kościół Narodzenia NMP?

Kościół Narodzenia NMP w miejscowości Sokółka znajduje się w województwie Podlaskie. Parafia należy do Archidiecezja białostocka.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół Narodzenia NMP?

Kod pocztowy Kościół Narodzenia NMP w miejscowości Sokółka to 16-100.

Ile kościołów jest w miejscowości Sokółka?

W miejscowości Sokółka katalog zawiera łącznie 5 kościołów i parafii katolickich. Zobacz wszystkie kościoły w Sokółka »

Ile parafii należy do Archidiecezja białostocka?

Archidiecezja białostocka skupia łącznie 116 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół Narodzenia NMP w Sokółka jest jedną z nich.

Jakie inne kościoły i parafie znajdują się w miejscowości Sokółka?

Najbliższe kościoły

Inne kościoły w Archidiecezji białostockiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.