Kościół Narodzenia NMP

Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Smolnica

Kościół Narodzenia NMP w miejscowości Smolnica

Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Sanktuarium Maryjne Zachodniopomorskie
Kościół Narodzenia NMP – Smolnica Powiększ

Informacje na temat Kościół Narodzenia NMP w miejscowości Smolnica

Parafia Narodzenia NMP w Smolnicy

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Smolnicy jest parafią rzymskokatolicką, która należy do dekanatu Dębno. Parafia ta znajduje się w archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej, wchodzącej w skład metropolii szczecińsko-kamieńskiej.

Dane parafii
Dekanat
Dębno
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Nazwa skrócona
Kościół Narodzenia NMP
Adres
74-400 Smolnica
Nr posesji
51a
Kod pocztowy
74-400
Miejscowość
Smolnica

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół Narodzenia NMP w Smolnica należy do Archidiecezja szczecińsko-kamieńska, dekanat Dębno.

Gdzie znajduje się parafia Kościół Narodzenia NMP?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: Smolnica 51a, 74-400 Smolnica. Kod pocztowy: 74-400, miejscowość: Smolnica.

W jakim województwie znajduje się Kościół Narodzenia NMP?

Kościół Narodzenia NMP w miejscowości Smolnica znajduje się w województwie Zachodniopomorskie. Parafia należy do Archidiecezja szczecińsko-kamieńska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół Narodzenia NMP?

Kod pocztowy Kościół Narodzenia NMP w miejscowości Smolnica to 74-400.

Ile kościołów jest w miejscowości Smolnica?

W miejscowości Smolnica katalog zawiera łącznie 2 kościołów i parafii katolickich. Zobacz wszystkie kościoły w Smolnica »

Ile parafii należy do Archidiecezja szczecińsko-kamieńska?

Archidiecezja szczecińsko-kamieńska skupia łącznie 273 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół Narodzenia NMP w Smolnica jest jedną z nich.

Jakie inne kościoły i parafie znajdują się w miejscowości Smolnica?

W miejscowości Smolnica znajdziesz m.in.: Parafia św. Bartłomieja. Zobacz pełną listę »

Inne kościoły w Archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.