Kościół Najświętszego Zbawiciela

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Zbawiciela – Głotowo

Kościół Najświętszego Zbawiciela w miejscowości Głotowo

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Zbawiciela

Warmińsko-Mazurskie
Kościół Najświętszego Zbawiciela – Głotowo Powiększ

Informacje na temat Kościół Najświętszego Zbawiciela w miejscowości Głotowo

Parafia Najświętszego Zbawiciela w Głotowie

Parafia Najświętszego Zbawiciela w Głotowie jest parafią rzymskokatolicką, która znajduje się w archidiecezji warmińskiej, w dekanacie Dobre Miasto. W parafii posługują księża archidiecezjalni.

Proboszcz

Według stanu na luty 2019 proboszczem parafii był ks. kanonik dr Marek Proszek.

Dane parafii
Dekanat
Dobre Miasto
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Zbawiciela
Nazwa skrócona
Kościół Najświętszego Zbawiciela
Nazwa zwyczajowa
Głotowo. Najświętszego Zbawiciela
Adres
11-040 Głotowo
Nr posesji
38
Kod pocztowy
11-040
Miejscowość
Głotowo

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół Najświętszego Zbawiciela w Głotowo należy do Archidiecezja warmińska, dekanat Dobre Miasto.

Gdzie znajduje się parafia Kościół Najświętszego Zbawiciela?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: Głotowo 38, 11-040 Głotowo. Kod pocztowy: 11-040, miejscowość: Głotowo.

W jakim województwie znajduje się Kościół Najświętszego Zbawiciela?

Kościół Najświętszego Zbawiciela w miejscowości Głotowo znajduje się w województwie Warmińsko-Mazurskie. Parafia należy do Archidiecezja warmińska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół Najświętszego Zbawiciela?

Kod pocztowy Kościół Najświętszego Zbawiciela w miejscowości Głotowo to 11-040.

Ile parafii należy do Archidiecezja warmińska?

Archidiecezja warmińska skupia łącznie 263 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół Najświętszego Zbawiciela w Głotowo jest jedną z nich.

Inne kościoły w Archidiecezji warmińskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.