Kościół Imienia Maryi

Parafia Rzymskokatolicka Imienia Maryi – Jasienna

Kościół Imienia Maryi w miejscowości Jasienna

Parafia Rzymskokatolicka Imienia Maryi

Sanktuarium Maryjne Małopolskie
Kościół Imienia Maryi – Jasienna Powiększ

Informacje na temat Kościół Imienia Maryi w miejscowości Jasienna

Parafia Imienia Maryi w Jasiennej

Parafia Imienia Maryi jest rzymskokatolicką parafią, która znajduje się w miejscowości Jasienna, w powiecie nowosądeckim, w województwie małopolskim.

Kościół Imienia Maryi

Kościół Imienia Maryi jest centralnym obiektem parafii. Jest to rzymskokatolicki kościół parafialny, który pełni ważną rolę w życiu religijnym lokalnej społeczności.

Dane parafii
Dekanat
Bobowa
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Imienia Maryi
Nazwa skrócona
Kościół Imienia Maryi
Nazwa historyczna
Jasienna pw. Imienia Maryi
Nazwa zwyczajowa
Jasienna
Adres
33-322 Jasienna
Nr posesji
164
Kod pocztowy
33-322
Miejscowość
Jasienna
Województwo
Małopolskie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół Imienia Maryi w Jasienna należy do Diecezja tarnowska, dekanat Bobowa.

Gdzie znajduje się parafia Kościół Imienia Maryi?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: Jasienna 164, 33-322 Jasienna. Kod pocztowy: 33-322, miejscowość: Jasienna.

W jakim województwie znajduje się Kościół Imienia Maryi?

Kościół Imienia Maryi w miejscowości Jasienna znajduje się w województwie Małopolskie. Parafia należy do Diecezja tarnowska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół Imienia Maryi?

Kod pocztowy Kościół Imienia Maryi w miejscowości Jasienna to 33-322.

Ile parafii należy do Diecezja tarnowska?

Diecezja tarnowska skupia łącznie 459 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół Imienia Maryi w Jasienna jest jedną z nich.

Inne kościoły w Diecezji tarnowskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.