Kościół Chrystusa Kapłana

Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Kapłana – Radom

Kościół Chrystusa Kapłana w miejscowości Radom

Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Kapłana

Mazowieckie

Informacje na temat Kościół Chrystusa Kapłana w miejscowości Radom

Parafia Chrystusa Kapłana w Radomiu

Parafia Chrystusa Kapłana w Radomiu jest parafią rzymskokatolicką, która znajduje się w dekanacie Radom-Południe, w diecezji radomskiej.

Dane parafii
Dekanat
Radomski Południowy
Nazwa pełna
Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Kapłana
Nazwa skrócona
Kościół Chrystusa Kapłana
Nazwa zwyczajowa
Radom
Adres
ul. Młyńska 23/25, 26-616 Radom
Ulica
ul. Młyńska
Nr posesji
23/25
Kod pocztowy
26-616
Miejscowość
Radom
Województwo
Mazowieckie

Często zadawane pytania

Do jakiej diecezji należy ta parafia?

Kościół Chrystusa Kapłana w Radom należy do Diecezja radomska, dekanat Radomski Południowy.

Gdzie znajduje się parafia Kościół Chrystusa Kapłana?

Parafia zlokalizowana jest pod adresem: ul. Młyńska 23/25, 26-616 Radom. Kod pocztowy: 26-616, miejscowość: Radom.

W jakim województwie znajduje się Kościół Chrystusa Kapłana?

Kościół Chrystusa Kapłana w miejscowości Radom znajduje się w województwie Mazowieckie. Parafia należy do Diecezja radomska.

Jaki jest kod pocztowy dla parafii Kościół Chrystusa Kapłana?

Kod pocztowy Kościół Chrystusa Kapłana w miejscowości Radom to 26-616. Pełny adres: ul. Młyńska 23/25, 26-616 Radom.

Ile kościołów jest w miejscowości Radom?

W miejscowości Radom katalog zawiera łącznie 34 kościołów i parafii katolickich. Zobacz wszystkie kościoły w Radom »

Ile parafii należy do Diecezja radomska?

Diecezja radomska skupia łącznie 301 parafii i kościołów w swoich granicach. Kościół Chrystusa Kapłana w Radom jest jedną z nich.

Jakie inne kościoły i parafie znajdują się w miejscowości Radom?

Inne kościoły w Diecezji radomskiej

Zauważyłeś błąd w danych tej parafii? Pomóż nam poprawić informacje.